Odświeżenie BluePear - nowa odsłona strony

Nowy BluePear - Header

Rusza nowa odsłona strony internetowej naszej firmy wraz z nową domeną bluepear.pl. Od dłuższego czasu planowaliśmy odświeżenie serwisu i dodanie niezbędnych funkcjonalności (o których zaraz powiemy) oraz zmianę adresu strony na bardziej zbliżoną do nazwy firmy.

Witamy na naszym blogu!

Na samym początku witamy gorąco wszystkich odwiedzających nasz blog, a w szczególności tych, którzy są tutaj po raz pierwszy. Blog był jedną z pierwszych nowości na naszej stronie, której bardzo brakowało. Jest to miejsce często niedoceniane przez inne firmy, gdzie możemy szerzej opisać zrealizowane projekty, wymieniać się pomysłami i opiniami na ich temat oraz dyskutować z użytkownikami.
Będziemy starać się, aby blog zawierał także wiele niezbędnych informacji na temat procesu realizacji zamówienia, wykonywanych aplikacji, ale także darmowych porad i wskazówek dla początkujących projektantów.

Galeria realizacji

Całkowicie zmieniona została galeria realizacji, która teraz zawiera tylko najważniejsze informacje o projekcie/aplikacji, kilka zdjęć oraz link kierujący do wpisu na blogu, gdzie można dowiedzieć się więcej o zastosowaniu danej aplikacji, sposobie działania czy schemacie i technologii zaprojektowanej witryny internetowej.
Jeśli wykorzystujemy nowe i ciekawe rozwiązania chętnie podzielimy się tym z wami, abyście sami mogli sprawdzić tego typu rozwiązania online.

Oferta - więcej informacji bez owijania w bawełnę!

Wyznajemy zasadę, że czas klienta jest najważniejszy. Doskonale rozumiemy, że dzisiaj nie czyta się już tekstu tylko skanuje, dlatego przekazujemy wam tylko najważniejsze informacje, bez zbędnego przedłużania i mydlenia oczu. Nasza oferta jest zwarta i przejrzysta, a razie pytań zawsze można do nas napisać a my chętnie odpowiemy.

Więcej w tej kategorii: « Nowa realizacja - Lex Kancelaria Odszkodowawcza