Nowa realizacja - Lex Kancelaria Odszkodowawcza

Nowa realizacja - Lex Kancelaria Odszkodowawcza

W dziale realizacje została umieszczona praca, którą jest wizytówka firmowa kancelarii prawnej z Krakowa - Lex Kancelaria Odszkodowawcza. Nowoczesna i responsywna strona jest odświeżoną wersji starej witryny, której od dłuższego czasu należało się odświeżenie layoutu.

Na stronie można znaleźć szereg informacji o ofercie kancelarii oraz zespole tworzącym kancelarię wraz z krótką biografią. W dziale "Kariera" można wysłać swoje CV a w "Kontakcie" wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego.

Firma Lex Kancelaria Odszkodowawcza

Lex Kancelaria Odszkodowawcza to krakowska kancelaria działająca na polskim rynku już od 1994 roku. Jej głównym profilem działalności jest udzielanie porad prawnych w zakresie odszkodowań oraz pomoc poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach (drogowych, w pracy, rolnictwie itd.). Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie kancelarii w dziale "O firmie - Lex Kancelaria Odszkodowawcza".

Zakres prac

Dla kancelarii przygotowaliśmy całą stronę internetową począwszy od projektu graficznego po zaprojektowanie szkieletu strony i wdrożenie produktu, który jest już dostępny online.

Funkcjonalności strony

  • responsywność - strona jest wyraźna i czytelna zarówno na ekranie komputera jak i tabletu czy smartfona,
  • interaktywna mapa Polski - użytkownik może znaleźć najbliższy oddział klikając w wybrane województwo,
  • wysyłanie plików - dodawanie i wysyłanie CV kandydatów do kancelarii za pomocą formularza.

Więcej szczegółów o wykonanej realizacji: "Realizacja - Lex Kancelaria Odszkodowawcza".

Więcej w tej kategorii: Odświeżenie BluePear - nowa odsłona strony »